Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-ES (ES32) 175/65 R15 84H

Yokohama

Yokohama BluEarth-ES (ES32)175/65 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814925147
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  62,4 €

Цена по парче

62,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот