Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 215/60 R17 96H

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)215/60 R17 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814840594
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  99,3 €

Цена по парче

99,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот