Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-A (AE-50) 165/50 R16 75V

Yokohama

Yokohama BluEarth-A (AE-50)165/50 R16 75V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
165
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814948276
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  100,4 €

Цена по парче

100,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот