Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-4S AW21 185/55 R15 86H

Yokohama

Yokohama BluEarth-4S AW21185/55 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Yokohama
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814958848
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  67,9 €

Цена по парче

67,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот