Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) ZPS 245/45 R20 99Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S) ZPS245/45 R20 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4968814975661
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  309,6 €

Цена по парче

309,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,58 €

Назад кон врвот