Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) ZPS 225/55 R16 95W

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S) ZPS225/55 R16 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4968814905811
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  159,5 €

Цена по парче

159,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот