Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 285/30 ZR19 98Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)285/30 ZR19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
285
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814819361
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
74 dB

Највисока цена:  267,5 €

Цена по парче

267,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот