Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 255/30 ZR21 93Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)255/30 ZR21 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814954895
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  247,8 €

Цена по парче

247,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот