Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 255/30 ZR19 91Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)255/30 ZR19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814973964
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  203,9 €

Цена по парче

203,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот