Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105S) 245/30 ZR20 90Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105S)245/30 ZR20 90Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814974114
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  253,3 €

Цена по парче

253,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот