Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105E) 275/40 R20 106Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105E)275/40 R20 106Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814916688
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  213,2 €

Цена по парче

213,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот