Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 265/30 ZR22 97Y

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)265/30 ZR22 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814954888
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  327,5 €

Цена по парче

327,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,89 €

Назад кон врвот