Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V105) 255/40 ZR20 101Y

Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama Advan Sport (V105)
Yokohama

Yokohama Advan Sport (V105)255/40 ZR20 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814812577
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  257,1 €

Цена по парче

257,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот