Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V103S) 265/35 ZR20 99Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V103S)265/35 ZR20 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814733421
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  236,7 €

Цена по парче

236,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот