Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V103S) 235/55 R17 99Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V103S)235/55 R17 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814762810
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  137,5 €

Цена по парче

137,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот