Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport (V103S) 225/55 R16 99Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport (V103S)225/55 R16 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814998127
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  151,8 €

Цена по парче

151,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,49 €

Назад кон врвот