Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport V103 ZPS 225/40 R18 88Y

Yokohama

Yokohama Advan Sport V103 ZPS225/40 R18 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4968814998158
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  160,7 €

Цена по парче

160,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот