Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Sport V103 ZPS 205/45 R17 84V

Yokohama

Yokohama Advan Sport V103 ZPS205/45 R17 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4968814998219
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  168,3 €

Цена по парче

168,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот