Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Neova (AD08RS) 195/50 R15 82V

Yokohama

Yokohama Advan Neova (AD08RS)195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814979294
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  90,3 €

Цена по парче

90,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот