Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 245/40 R20 99W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701245/40 R20 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814944223
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  169 €

Цена по парче

169 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот