Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan Fleva V701 195/40 R17 81W

Yokohama

Yokohama Advan Fleva V701195/40 R17 81W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814944179
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
67 dB

Највисока цена:  106 €

Цена по парче

106 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот