Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan dB V552 225/55 R17 97W

Yokohama

Yokohama Advan dB V552225/55 R17 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814930653
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  149,4 €

Цена по парче

149,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот