Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 235/40 ZR19 96Y

Yokohama

Yokohama Advan A052235/40 ZR19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4968814995300
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  274 €

Цена по парче

274 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот