Споредете до 4 продукти:

Yokohama Advan A052 215/40 R17 87W

Yokohama

Yokohama Advan A052215/40 R17 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814961947
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  233,6 €

Цена по парче

233,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот