Споредете до 4 продукти:

Yokohama A539 185/60 R13 80H

Yokohama

Yokohama A539185/60 R13 80H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Yokohama
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814620486
ЕУ Етикета:
F
C
72 dB

Највисока цена:  80,8 €

Цена по парче

80,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот