Споредете до 4 продукти:

Yokohama A539 185/50 R14 77V

Yokohama

Yokohama A539185/50 R14 77V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Yokohama
Ширина:
185
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814998004
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  86,5 €

Цена по парче

86,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот