Споредете до 4 продукти:

Yokohama A539 175/60 R13 77H

Yokohama

Yokohama A539175/60 R13 77H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Yokohama
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814998011
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  69,9 €

Цена по парче

69,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот