Споредете до 4 продукти:

Yokohama A539 175/60 R13 77H

Yokohama

Yokohama A539175/60 R13 77H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Yokohama
Ширина:
175
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814620479
ЕУ Етикета:
F
C
72 dB

Највисока цена:  85,3 €

Цена по парче

85,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот