Споредете до 4 продукти:

Yokohama A539 175/50 R13 72V

Yokohama

Yokohama A539175/50 R13 72V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Yokohama
Ширина:
175
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814998042
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  77,7 €

Цена по парче

77,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот