Споредете до 4 продукти:

Yokohama 104ZR 12 R22.5 152/148L

Yokohama 104ZR
Yokohama 104ZR
Yokohama

Yokohama 104ZR12 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
12
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
4968814771645
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  635,6 €

Цена по парче

635,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот