Споредете до 4 продукти:

Westlake WTL1 435/50 R19.5 160J

Westlake

Westlake WTL1435/50 R19.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Westlake
Ширина:
435
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
8859305514956
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  437,80 €

Цена по парче

437,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот