Споредете до 4 продукти:

Westlake WTL1 385/65 R22.5 160J

Westlake

Westlake WTL1385/65 R22.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Westlake
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
6927116179144
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  407,30 €

Цена по парче

407,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот