Споредете до 4 продукти:

Westlake SW612 195/70 R15 104/102R

Westlake SW612
Westlake SW612
Westlake SW612
Westlake

Westlake SW612195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Westlake
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
6927116111380
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  72,10 €

Цена по парче

72,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,75 €

Назад кон врвот