Споредете до 4 продукти:

Westlake SW608 225/35 R19 88V

Westlake

Westlake SW608225/35 R19 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Westlake
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
6927116176808
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот