Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 285/45 R20 112W

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S285/45 R20 112W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692339806
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  260,5 €

Цена по парче

260,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот