Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 275/40 R21 107W

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S275/40 R21 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692339745
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  290,4 €

Цена по парче

290,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,92 €

Назад кон врвот