Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 255/50 R19 107V

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S255/50 R19 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692340178
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  166,7 €

Цена по парче

166,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот