Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 225/50 R17 98H

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S225/50 R17 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692316661
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  200,3 €

Цена по парче

200,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  53,72 €

Назад кон врвот