Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 215/55 R16 93H

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S215/55 R16 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  143,5 €

Цена по парче

143,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот