Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Xtreme S 215/45 R17 91V

Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein Wintrac Xtreme S
Vredestein

Vredestein Wintrac Xtreme S215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692317224
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  147 €

Цена по парче

147 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот