Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 295/35 R21 107Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro295/35 R21 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692359002
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  266,7 €

Цена по парче

266,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот