Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 275/45 R20 110V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro275/45 R20 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692344442
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  212 €

Цена по парче

212 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот