Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 275/40 R21 107W

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro275/40 R21 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692359026
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  260,8 €

Цена по парче

260,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот