Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 265/45 R21 108W

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro265/45 R21 108W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692352348
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  345,3 €

Цена по парче

345,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот