Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 265/40 R22 106Y

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro265/40 R22 106Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692736599
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  265,7 €

Цена по парче

265,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот