Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 255/55 R18 109V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352294
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  139,3 €

Цена по парче

139,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,9 €

Назад кон врвот