Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 245/45 R19 102W

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro245/45 R19 102W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692344268
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  201,2 €

Цена по парче

201,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот