Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac Pro 235/55 R19 105V

Vredestein

Vredestein Wintrac Pro235/55 R19 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692352133
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  158,3 €

Цена по парче

158,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,94 €

Назад кон врвот