Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 225/55 R16 99H

Vredestein Wintrac
Vredestein Wintrac
Vredestein

Vredestein Wintrac225/55 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692361548
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  120,5 €

Цена по парче

120,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,25 €

Назад кон врвот