Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 205/65 R15 94T

Vredestein Wintrac
Vredestein Wintrac
Vredestein

Vredestein Wintrac205/65 R15 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692361456
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  104,4 €

Цена по парче

104,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот